Założycielki Akademii JA

Agnieszka i Iwona w życiu pełnią wiele ról społecznych, między innymi role: trenera, mamy i przedsiębiorcy. Już od wielu lat posiadają własne filmy, a w 2014 roku zdecydowały się na współtworzenie Akademii JA.

W Akademii Ja dbają o rozwój osobisty, a także biznesowy. Rozpowszechniają techniki coachingowe oraz wprowadzają innowatorskie rozwiązania trenerskie. Ich wspólna wiedza i doświadczenie w pracy z człowiekiem, a także świadomość tego, w jaki sposób realizowany jest program nauczania w szkołach uświadomiły im, że strefa funkcjonowania emocjonalno – społecznego nie jest rozwijana w sposób wystarczający na wczesnym etapie rozwoju.

Rodzice i nauczyciele podchodzą do sprawy w sposób intuicyjny. Często przedstawiając dzieciom osobiste schematy przeżywania i radzenia sobie z emocjami. Jest to sposób, który okazuje się być często sposobem niewłaściwym i nieskutecznym.

Dążą do tego, aby dzieci i młodzież były w stanie rozmawiać o emocjach i potrafiły sobie z nimi radzić. Posiadając odpowiednie wykształcenie oraz wieloletnie już doświadczenie, mają wiedzę o tym, w jaki sposób powinno wspierać się człowieka i jego rozwój. Lata praktyki w roli trenera i coacha umożliwiły im wypracowanie metod, które przynoszą największe efekty. Natomiast rola matek nauczyła ich przede wszystkim, w jaki sposób być z dzieckiem oraz jak wspierać jego ciekawość świata.

AGNIESZKA
ZIELONKA

IWONA
ŻBIKOWSKA

© 2020 edukacjaemocjonalna.pl. All Rights Reserved.